Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Problémy s erekciou: Ako riešiť najčastejšie príčiny?

Hoci si to mnohí muži odmietajú priznať, problémy s erekciou z času na čas trápia každého. Okrem toho sa príznaky môžu objaviť v určitých životných obdobiach, najmä keď ste pod zvýšeným tlakom a pod. Keďže sexuálne zdravie a potencia sú pre mužov veľmi dôležité, pozrieme sa na všetko, čo priamo súvisí s problematickou erekciou.

problémy s erekciou

Bez erekcie nie je možné uskutočniť klasický pohlavný styk, ktorý vedie k počatiu, a preto sa mu v minulosti pripisovala veľká hodnota. Hoci sme sa dnes do veľkej miery posunuli ďalej, veľká časť spoločnosti stále považuje erekciu za jeden z hlavných ukazovateľov skutočnej mužnosti. Keďže však časom dochádza k najrôznejším poruchám, muži sa môžu obávať reakcií okolia a radšej svoj problém príliš verejne neriešia.

Odtiaľ je už len krok k rôznym lákavým spôsobom, ako sa vyrovnať s problémami s erekciou doma. Kým niektorí páni používajú vákuovú pumpu, iní sa pokúšajú kúpiť Viagru online na čiernom trhu. (Čo rozhodne neodporúčame, pretože je to nelegálne a nebezpečné.) V neposlednom rade existujú aj muži, ktorí sa zo strachu pred zlyhaním radšej vzdajú akejkoľvek erotickej aktivity, počas ktorej by ich problém mohol vyjsť najavo.

Čo najčastejšie spôsobuje problémy s erekciou? A existujú aj iné spôsoby, ako sa ich môžete účinne zbaviť?

Prejavy problémov s erekciou

Problémy s erekciou možno charakterizovať tým, že počas stimulácie nemožno dosiahnuť erekciu penisu. Na druhej strane môže dôjsť k erekcii, ale nemusí trvať dostatočne dlho na to, aby došlo k vzájomne uspokojivému sexuálnemu spojeniu. Niektorí muži môžu mať ťažkosti aj s predčasnou ejakuláciou, ktorá je zvyčajne spôsobená najmä psychologickými faktormi.

15 účinných látok pre maximálny výkon
Vitamen

Nie je dôležité, koľko vám je, ale na koľko sa cítite. VITAMEN® obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály, aby ste sa cítil plný síl rovnako ako predtým. Buďte výkonnejší na všetkých frontoch.

problémy s erekcí prejavy kedy začínajú

Kedy začínajú problémy s erekciou?

Problémy s erekciou sa môžu vyskytnúť prakticky v každom veku, keď sú muži sexuálne aktívni. To znamená, že týmto problémom môžu z času na čas trpieť aj dvadsiatnici a tridsiatnici. Oveľa častejší je však u zrelých mužov, ktorých môže nečakane napadnúť andropauza (čo je v podstate obdoba ženského prechodu, s tým hlavným rozdielom, že nemusí postihnúť všetkých mužov).

Čo spôsobuje problémy s erekciou – príčiny

Erekcia a jej spoľahlivosť úzko súvisia s vaším životným štýlom, spokojnosťou a stavom mysle. Preto ju môže negatívne ovplyvniť veľké množstvo vecí.

Medzi možné spúšťače môžu patriť:

  • Vyšší cholesterol
  • Obezita
  • Diabetes
  • Fajčenie a alkoholizmus
  • Stres a úzkosť
  • Nedostatok spánku
  • Nespokojnosť vo vzťahu

A mnoho ďalších vecí vrátane Parkinsonovej choroby a sklerózy multiplex, operácie prostaty a podobne.v

Pozor na zníženú hladinu testosterónu

Mužská sexualita do veľkej miery súvisí s hladinou testosterónu u muža. V tomto ohľade je ideálna zlatá stredná cesta, pretože príliš nízka, ale aj príliš vysoká hladina testosterónu môže mať negatívny vplyv na erekciu, sexualitu a zdravie muža. Keďže k prvému poklesu testosterónu zvyčajne začína dochádzať okolo 30. roku života (aj keď približne o 1 % ročne), v strednom a zrelom veku môže byť nedostatok testosterónu výraznejší. Telo potom reaguje andropauzálnymi príznakmi, ktoré zahŕňajú problematickú erekciu, zníženú plodnosť, nárast hmotnosti, úbytok aktívnej svalovej hmoty atď.

ako řiešiť problémy s erekciou

Ako vyriešiť problémy s erekciou?

Pohlavný hormón testosterón môžete zvýšiť zdravším životným štýlom, ktorý by mal zahŕňať dostatok spánku, zdravšiu stravu a silový tréning. Pokiaľ ide o podporu sexuality, vitality a libida, mali by ste vyskúšať aj dlhodobé užívanie prírodných výživových doplnkov pre mužov, ktoré obsahujú bylinky a ďalšie dôležité látky.

V ich zložení skúste hľadať ženšen pravý, ktorý podporuje duševnú čulosť a energetickú hladinu, kotvičník zemný, ktorý podporuje libido, senovku grécku, zinok a ďalšie vitamíny, živiny a bylinky, ktorých dlhodobé užívanie spolu so zdravým životným štýlom a dobrou duševnou hygienou môže pomôcť podporiť zdravý sexuálny život.

15 účinných látok pre maximálny výkon
Vitamen

Nie je dôležité, koľko vám je, ale na koľko sa cítite. VITAMEN® obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály, aby ste sa cítil plný síl rovnako ako predtým. Buďte výkonnejší na všetkých frontoch.

Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie do 48h

VITAMEN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

15 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru