Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Prírodné afrodiziaká: Poznáte tie najlepšie?

Každý muž by rád poznal najlepšie afrodiziakum, ktoré by mu pomohlo zabezpečiť nehynúcu sexuálnu túžbu. Bohužiaľ, nie je to také jednoduché. Ľudská túžba sa prelína s mnohými ďalšími faktormi. Vrátane fyzického a duševného zdravia. Napriek tomu sa pozrime na to, čo by vám mohlo pomôcť z času na čas vzbudiť chuť na milovanie. Aké sú najlepšie prírodné afrodiziaká?

Milovanie je krásne. Nielenže prežívate intimitu so svojím partnerom, ale tiež si navzájom prejavujete náklonnosť. Navyše, ak budete mať šťastie, počas pohlavného styku vytvoríte nového občana sveta, ktorý bude mať polovicu vašej DNA.

Hektické životné tempo však niekedy znemožňuje naladiť sa na príjemnú chvíľu vo dvojici. Z tohto dôvodu je niekedy potrebné siahnuť po látkach, potravinách alebo dokonca liekoch, ktoré vás dokážu naladiť na spoločné dianie.

Keďže veríme, že nie vždy je potrebné spoliehať sa na chémiu, pozrime sa, aké afrodiziaká používali naši predkovia.

prírodné afrodiziakum

Čo je to afrodiziakum?

Afrodiziakum (alebo afrodiziakum) je látka, ktorá má prispievať k erotickému vzrušeniu. Niektorým afrodiziakom sa pripisuje aj schopnosť zvyšovať libido. V minulosti ľudia neváhali používať špeciálne pripravené elixíry lásky alebo pracovať s veľmi jedovatými rastlinami, o ktorých dnes vieme, že by nás mohli v krátkom čase zabiť.

15 účinných látok pre maximálny výkon
Vitamen

Nie je dôležité, koľko vám je, ale na koľko sa cítite. VITAMEN® obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály, aby ste sa cítil plný síl rovnako ako predtým. Buďte výkonnejší na všetkých frontoch.

V súčasnosti už táto praktika nie je bežná. Napriek tomu existujú bylinky a potraviny, o ktorých sa hovorí, že dokážu stimulovať sexuálnu túžbu človeka.

Najlepšie prírodné afrodiziaká

bylinky afrodiziaká

Bylinky

Medzi obľúbené afrodiziaká v minulosti patrila senovka grécka. Keďže má veľmi výraznú chuť, najviac sa používal pri varení. Za významné afrodiziakum sa považuje aj ženšen. Pískavica aj ženšen sa z tohto dôvodu pridávajú do výživových doplnkov pre mužov, ktoré sú na prírodnej báze.

Okrem toho by sa mala chuť na sex zvýšiť aj po vyskúšaní:

Niektorí ľudia odporúčajú marihuanu na podporu sexuality. Keďže jej užívanie nie je legálne, neodporúčame vám testovať na sebe, či je to pravda.

Potraviny

Dokonca sa hovorí, že niektoré potraviny majú pozitívny vplyv na vzplanutie erotickej vášne.

Najviac sa hovorí o týchto potravinách:

  • Pistácie
  • Čokoláda
  • Chilli papričky
  • Mango
  • Ústrice
  • Jahody

Niektorí ľudia sa spoliehajú aj na alkohol. Predovšetkým na červené víno. Treba však dodať, že alkohol vo väčšom množstve môže mať negatívny vplyv na dosiahnutie a udržanie erekcie. Z tohto dôvodu ho radšej neodporúčame. Okrem toho u mnohých z týchto potravín nebol úplne (alebo dokonca úplne) preukázaný afrodiziakálny účinok.

potraviny afrodiziaká
prírodné doplnky stravy afrodiziaká

Prírodné doplnky stravy

Nie všetci z nás rozumejú bylinkám natoľko dobre, aby s nimi mohli bezpečne pracovať. Navyše, niekedy je vhodné kombinovať viacero bylín. V neposlednej rade, aj keď sa vám nakoniec podarí nájsť najlepšiu kombináciu, stále musíte zvoliť správne množstvo a dávkovanie.

Z tohto dôvodu je lepšie neexperimentovať. Mohlo by vás to vyjsť príliš draho. Namiesto toho stavte na istotu a vyskúšajte už hotové doplnky stravy pre mužov na zvýšenie vitality a testosterónu. Okrem toho, že sa dajú užívať na cestách, majú jasne stanovené dávkovanie, ktoré môžete dodržiavať po celý čas ich užívania. Práve tieto výhody jednoduchého používania má doplnok stravy VITAMEN®.

Len si nemyslite, že bylinky fungujú ako klasická Viagra. Aby vám ukázali, čo dokážu, musíte pristupovať k ich dlhodobému užívaniu.

15 účinných látok pre maximálny výkon
Vitamen

Nie je dôležité, koľko vám je, ale na koľko sa cítite. VITAMEN® obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály, aby ste sa cítil plný síl rovnako ako predtým. Buďte výkonnejší na všetkých frontoch.

Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie do 48h

VITAMEN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

15 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru